Skip to content
Saarijärven logo
Tekstikoko

Työllisyyspalvelut

Tarjoamme henkilökohtaista maksutonta neuvontaa, opastusta, ohjausta ja tukea kaikille työtä ja opiskelumahdollisuuksia hakeville sekä työntekijöitä rekrytoiville yrityksille ja työnantajille. 

Yhteystiedot

Anna-Marja Tamminen

työllisyyspäällikkö

044 4598 209
anna-marja.tamminen@saarijarvi.fi

Anu Vesisenaho

työllisyyssihteeri

044 4598 247
anu.vesisenaho@saarijarvi.fi

Timo Järvinen

omavalmentaja

044 4598 718
timo.jarvinen@saarijarvi.fi

Milja Miettinen

omavalmentaja

044 4598 308
milja.miettinen@saarijarvi.fi

Jenni Sironen

omavalmentaja

050 3572 019
jenni.sironen@saarijarvi.fi

Maarit Vallin

omavalmentaja

050 4321 526
maarit.vallin@saarijarvi.fi

Heli Ihanainen

työllisyyskoordinaattori

044 4598 707
heli.ihanainen@saarijarvi.fi

Riikka Iso-Ahola

kotouttamisohjaaja

040 4855 914
riikka.iso-ahola@saarijarvi.fi

Kaisa Rautiainen

kierrätyskeskuksen hoitaja

044 4598 303
kaisa.rautiainen@saarijarvi.fi